Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

UKS ATUT najlepszym klubem w Polsce

W dniach 24-25 maja w Drzonkowie odbyła się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich. Województwo śląskie reprezentowali zawodnicy dwóch częstochowskich klubów: UKS ATUT (13 zawodników) i UKS 48 (1 zawodniczka).
Pierwszego dnia dziewczęta oraz chłopcy rywalizowali o tytuł indywidualnego mistrza Polski w konkurencji trójboju nowoczesnego. Wśród trójboistek duży sukces odniosła zawodniczka  klubu ATUT Aleksandra Sobolewska, która zajęła drugie miejsce z wynikiem 737 punktów. Tryumfowała Skowyrska Agnieszka z UKS Dwójka Morena z wynikiem 761 punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się Laskowska Weronika z UKS "Ósemka" Starogard Gdański.
Najlepszym trójboistą okazał się Dobrowski Paweł z MKP Myślibórz - wygrał zdobywając 869 punktów. Na drugim miejscu znalazł się Dziurski Piotr z UKS Atut Częstochowa. Trzecie miejsce zdobył Gutkowski Łukasz z UKS G-8 Bielany.
W drugim dniu zawodów zawodnicy walczyli w sztafetach. Najlepszą drużyną okazała się sztafeta województwa pomorskiego  w składzie  Skowyrska Agnieszka, oraz Pieniaszek Dominik. Zdobyli 845 punktów, ale drugie miejsce zdobyła pierwsza sztafeta województwa śląskiego w składzie Sobolewska Aleksandra, oraz Dziurski Piotr.
Trzecie miejsce należy do drugiej drużyny województwa pomorskiego w składzie Laskowska Weronika, oraz Jaszczerwski Michał. Druga sztafeta województwa śląskiego zajęła 5 miejsce.
Dzięki bardzo dobrym startom naszych zawodników województwo śląskie zajęło II miejsce w klasyfikacji województw, a Uczniowski Klub Sportowy ATUT okazał się najlepszym klubem w Polsce.