Green Pack Święta
 
Promed Optyk. CZAS NA WZROK 40 +
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

 

Serdecznie zapraszamy na XXVII Częstochowskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „WIOSNA 2015", które odbędą się w dniach 24-26  kwietnia 2015 r. w Częstochowie.
 

Hala Sportowo-Widowiskowa „POLONIA”
Częstochowa, ul. Dekabrystów 43
 

 

Serdecznie zapraszamy na XXVII Częstochowskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „WIOSNA 2015", które odbędą się w dniach 24-26  kwietnia 2015 r. w Częstochowie.
 

Hala Sportowo-Widowiskowa „POLONIA”
Częstochowa, ul. Dekabrystów 43
 

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oprócz kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych, obejmującej cały proces inwestycyjny od projektu poprzez budowę, wykończenie, aranżacje wnętrza i ogrodu, na targach zapoznać się będzie można również z wieloma ofertami adresowanymi do osób profesjonalnie zajmujących się branżą budownictwa. Dlatego serdecznie zapraszamy dystrybutorów materiałów budowlanych, firmy usługowe.

Wystawcy z branży służyć będą zwiedzającym fachowym doradztwem z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz, począwszy od nieruchomości  i projektów poprzez materiały, chemię budowlaną, systemy dociepleń, podłogi, schody, balustrady, pokrycia dachowe, konstrukcje drewniane, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, odnawialne źródła energii, automatykę budynków, pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków, wyposażenie wnętrz, usługi wykończeniowe, architekturę krajobrazu kończąc na wyposażeniu ogrodów.

Impreza wystawiennicza jest organizowana po raz 28 i jest  jednym z największych przedsięwzięć targowych z zakresu branży budowlanej  w Częstochowie, stwarza możliwość  zapoznania się z ofertą firm, w jednym czasie i miejscu.  Dodatkowo wystawcy przygotowali atrakcyjne oferty cenowe na zakup materiałów budowlanych i wykonanie usług.

Jesteśmy przekonani, że również ta edycja targów spełni oczekiwania zwiedzających. Przygotowana oferta targowa jest  różnorodna i bogata w liczne  promocje, które będą prezentowane przez Wystawców i  stworzą  doskonałą okazję do wyboru najlepszej oferty wszystkim, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie. Do grona stałych wystawców dołączyło wiele nowych firm.

Ekspozycje czynne od 24 do 26 kwietnia 2015 w godz. od 10.00 do 18.00

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach firmy związane z branżą budowlaną i wyposażenia wnętrz.
Informacje i zgłoszenia:
www.targictb.pl

 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta