Green Pack Święta
 
Promed Optyk. CZAS NA WZROK 40 +
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Silesia Fashion Look – największe pokazy na Śląsku za nami

 

Silesia Fashion Look

– największe pokazy na Śląsku za nami

 
Trzy dni, gorące nazwiska polskiego showbiznesu z Kingą Rusin, Patrycją Kazadi i Edytą Herbuś na czele, ponad 50 pokazów, w tym te najbardziej wyczekiwane – duetu Paprocki&Brzozowski, Gosi Baczyńskiej i Łukasza Jemioła – w tak spektakularny sposób Silesia City Center w Katowicach świętowała Silesia Fashion Look – największe wydarzenie modowe na Śląsku, które odbyło się w dniach od 8 do 10 marca.
 
 

Gorący pierwszy rząd i wybieg
 
 
Na jeden weekend Katowice zamieniły się w stolicę polskiej mody. Wszystko za sprawą Silesia Fashion Look. Impreza przyciągnęła jedne z największych nazwisk świata mody oraz aż 17 młodych projektantów. Przez trzy dni mieli oni okazję zaprezentować swoje najnowsze kolekcje ponad dwóm tysiącom osób, zgromadzonych w specjalnie na tę okazję zbudowanej gigantycznej, szklanej hali.
 
 
Silesia Fashion Look rozpoczął się 8 marca zamkniętą imprezą VIP z udziałem m.in. Edyty Herbuś, Kasi Cichopek, Patrycji Kazadi, Macieja Musiała, Michała Szpaka, Mai Sablewskiej, Zosi Ślotały i Marceliny Zawadzkiej. Na wybiegu z kolei pojawiły się kolekcje młodych projektantek – Sophi Kuli, Wioli Wołczyńskiej i Agi Paul-Smolińskiej. Na finał zaprezentowano kolekcję „Emanuelle” duetu Paprocki&Brzozowski. Inspirowana klasykiem kina erotycznego kolekcja zachwycała krojem, tkaninami i piękną sylwetką. Na pokazach nie zabrakło także marek dostępnych w Silesii m.in. Pennyblack, PINKO, Vistula, Liu Jo, TOUS i Tru Trussardi. Gwiazdą muzyczną wieczoru była Kora.
 
Młodzi i zdolni „made in Poland”
 
 
 

Sobotę i niedzielę z kolei wypełniły pokazy młodych projektantów. Swoje kolekcje zaprezentowali m.in. HebeQuss, Kuxido, Małgorzata Salamon, Wojtek Haratyk, Jakub Pieczarkowski, Code Femme – Monika Lafarge, Aleksandra Kmiecik. Sobotnia gwiazdą pokazów była Gosia Baczyńska i jej najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja. W niedzielę po wybiegu przechadzały się modelki w ubraniach projektu Łukasza Jemioła. Gwiazdą muzyczną obu dni był Mrozu.

  
 

Silesia Fashion Look to jak dotąd największa impreza modowa, jaką zorganizowano na Śląsku. Przez 3 dni pokazano ponad 50 różnych kolekcji. Wydarzenie zgromadziło zarówno młodych projektantów, debiutujących w świecie mody, jak również uznanych designerów. Pierwszy rząd szczelnie wypełnili celebryci, popularni blogerzy i redaktorki działów mody znanych magazynów. Wśród marek, które pojawiły się na Silesia Fashion Look znalazły się także te popularne m.in. Ryłko, Diverse, New Look, Ochnik, Gino Rossi, Bata, Mohito, Van Graaf, Unisono, Betty Barclay i Orsay.

 
Każdy z projektantów miał także okazję zaprezentować się w specjalnym, mającym ponad 600 m kw. showroomie. Zgromadzono w nim kolekcje prawie wszystkich projektantów Silesia Fashion Look. - Zależało nam na organizacji imprezy, która zainteresuje wielbicieli mody, zarówno tej jaką znamy ze sklepowych półek, jak i tej z showroomów, tworzonej przez młodych, szalenie zdolnych projektantów. Silesia Fashion Look stała się, więc okazją do zobaczenia kolekcji, których nikt na Śląsku jeszcze nie prezentował, wystarczy tutaj wymienić kolekcję duetu Paprocki&Brzozowski czy Gosi Baczyńskiej, najpopularniejszych dziś polskich projektantów – mówi Marta Drzewiecka, dyrektor marketingu Silesia City Center.

 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta