Promed Optyk. CZAS NA WZROK 40 +
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Na Folwarku w Kamyku

W niedzielę, 7 sierpnia 2016 roku, przy przecudownej pogodzie odbyła się III edycja Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego "Na Folwarku w Kamyku".

Bardzo liczne grono publiczności włączyło się do wspólnej zabawy. Właściciele Folwarku Kamyk - Halina i Zdzisław Bartelakowie obiecali, że w przyszłym roku podwojona zostanie ilość losów konkursowych oraz,  że ufundują nie jedną, lecz więcej nagród dla tak wspaniałej publiczności, oraz fanów Folwarku Kamyk, których do tego miejsca przyciąga nie tylko dobre jedzenie, ale i atrakcje kulturalne.
Jedną z nich jest Festiwal Kapel. Jest on okazją do przypomnienia sobie starych, pięknych melodii, które można z kapelami zaśpiewać i przy których można potańczyć.
Kapele, które na zaproszenie Romana Krysta przyjechały do Kamyka walczyły o trofeum Folwarku Kamyk Złotą, Srebrną i Brązową Gęś, oraz o tą najważniejszą nagrodę - nagrodę zgromadzonej
publiczności.
Zwyciężyła Kapela Czarnoleska z Czarnej Białostockiej, Srebrną Gęś zdobyła Kapela Łochowska z Łochowa, Brązową Gęś zabrała ze sobą Kapela z Naszego Miasteczka z Czerwionki Leszczyny i to ona również zdobyła nagrodę publiczności.
Dwa wyróżnienia w III edycji Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego trafiły do Kapeli Cianto z Rzeszowa, oraz Warszawskiej Orkiestry Ulicznej Janka Stokowskiego z Warszawy.
 Biesiada w oryginalnej gwarze śląskiej wywołała aplauz  i salwy śmiechu. Piękna pogoda, wspaniałe jedzenie, muzyka  znana każdemu, tak bliska - polska, sprawiły, że każdy kto wczoraj trafił do Folwarku Kamyk wyszedł zadowolony i zrelaksowany.
  Powód do zadowolenia miała również osoba z publiczności, która wzięła udział w głosowaniu. Mała Zosia wylosowała szczęśliwy kupon, dla którego właściciele Folwarku Kamyk ufundowali nagrodę.
Za rok już zapraszamy na IV edycję festiwalu.
Folwark Kamyk odwiedzą kapele z różnych regionów Polski.
-Nasz kraj jest tak bardzo zróżnicowany i bogaty pod tym względem - mówi Roman Kryst, który za działalność na rzecz ochrony naszego dziedzictwa narodowego został wielokrotnie
nagradzany. Obecnie znalazł się w zaszczytnym gronie osób nominowanych w dziedzinie kultury, do nagrody honorowej w konkursie organizowanym przez Izbę Przemysłowo - Handlową w Gliwicach, wraz z dziennikiem Zachodnim i Polskim Radiem Katowice - "Marka Śląskie" .
-Należeć do grona osób nominowanych - to wielkie wyróżnienie dla mnie, województwo śląskie to przecież tak ogromny obszar, z liczną rzeszą osób, wybitnie zasłużonych. Bardzo dziękuję, że doceniono również i moją działalność. 
Nominowano mnie bowiem do plebiscytu "Ambasador Marki Śląskie" - jest mi niezmiernie miło, że tak wiele osób głosuje na moją osobę. A głosować można jeszcze do
26.08.2016 wysyłając SMS o treśći: AMBMSL.4 na numer 72355 lub przez aplikacje FB
- zaprasza Roman Kryst.

My zapraszamy do obejrzenia zdjęć z III Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego:

 
 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta