Green Pack Święta
 
Promed Optyk. CZAS NA WZROK 40 +
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

10-latka z Bielska-Białej najlepszą małą stylistką

Aż 48 różnych stylizacji zaprezentowano w Silesia City Center podczas wielkiego finału zabawy „Mali Styliści”, który poprowadził Maciek Musiał. 8 mini pokazów mody dziecięcej wystylizowała ósemka dzieci, która do zabawy została wybrana podczas castingu. Efekty pracy najmłodszych ocenili jurorzy i internauci. Nagrodę jury zgarnęła Marta Dobija, a nagrodę internautów Antek Sołtys.
 
Najpierw wzięli udział w castingu, na którym przed jury zaprezentowali swoje stylizację. Następnie 8 najciekawiej ubranych dzieci (5 dziewczynek i 3 chłopców) stworzyło po 6 stylizacji do swojego własnego mini pokazu mody. Do dyspozycji dzieci byli mali modele i małe modelki, ubrania topowych marek, fryzjerzy oraz makijażyści. Efekt? Jeden z największych pokazów mody dziecięcej na Śląsku, który w Silesia City Center odbył się w miniony weekend.
 
Na tym jednak nie koniec, wszystkie stworzone przez dzieci stylizacje oceniało profesjonalne jury, w którym zasiedli: Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012 oraz Mateusz Pawłowski, znany z roli Kacpra w serialu Rodzinka.pl, jeden z najbardziej stylowych małych aktorów, a także stylistka „Tańca z gwiazdami” – Magda Zabierzowska. Ostatecznie ze wszystkich 8 propozycji jurorzy wybrali stylizacje przygotowane przez 10 –letnią Martę Dobiję  z Bielska-Białej. Nagrodą dla Marty były bony zakupowe o wartości 2 tys. zł.
 
Z kolei nagrodę internautów zgarnął dla siebie 9-letni Antek Sołtys z Bytomia. Na propozycje Antka i pozostałej 7 dzieci przez ponad tydzień można było głosować za pośrednictwem aplikacji na fan page Silesii na Facebooku. Nagrodą dla zwycięzcy w tej kategorii były bony zakupowe o wartości 500 złotych.
 
Ale pokaz mody, stylizacje, występ na scenie to nie jedyne atrakcje, jakie Silesia zafundowała ósemce finalistów. Każde z dzieci wzięło także udział w nagraniu reportażu o sobie autorstwa Filipa Chajzera, dziennikarza Dzień Dobry TVN. Na filmach można było podejrzeć m.in. kulisy przygotowań stylizacji.
 
- Te dzieci udowodniły, że nawet 9, 10 czy 12-latek może być doskonałym stylistą. Dzieci same wymyślały, w co ubiorą się ich rówieśnicy na pokazie, dobierały ubrania, zestawiały dodatki i kolory, same także wybrały się do sklepów po potrzebne ubrania. Efektem tego był jeden z najbardziej zakręconych pokazów mody, jakie mieliśmy w Silesii – mówi Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center.
 
„Mali styliści” to ponad 2 tygodniowa zabawa, jaką Silesia City Center przygotowała dla śląskich dzieci na okres ferii zimowych. Składała się ona aż z 3 etapów – castingu, na który zgłosiło się ponad 100 dzieci, przygotowania stylizacji przez 8 finalistów oraz wielkiego finału.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegoż finału.

 

 

 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta